ESET Smart Security Premium Serial 1U 24 m przedłużenie

Dostępność: Mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 231,00 zł 231.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 187,80 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ESET
Kod produktu: 1_781068

Opis

ESET Smart Security Premium Serial 1 jednostka 24 miesięcy, przedłużenie

Surfuj z czystym sumieniem. Zostawcie nam wirusy. Nasza wielokrotnie nagradzana technologia wykrywania wykazuje pełną wydajność nawet w przypadku sprytnie ukrytego lub zaszyfrowanego złośliwego oprogramowania. Exploit Blocker chroni cię przed atakami ukierunkowanymi na złośliwe oprogramowanie, a dzięki Skanerowi Rozszerzonej Pamięci żaden wirus nie pozostanie niezauważony.

Antywirus i Antispyware

Wszechstronna ochrona przed wszelkimi rodzajami zagrożeń, w tym wirusami, rootkitami i oprogramowaniem szpiegowskim.

Anti-Phishing

Chroni użytkownika przed fałszywymi witrynami, które próbują uzyskać dostęp do danych osobowych, takich jak nazwy użytkowników, hasła lub dane bankowe.

Tarcza przed okupem

Blokuje oprogramowanie do szantażu, które próbuje zaszyfrować Twój system i dane, a następnie żąda okupu za rozszyfrowanie.

Skaner UEFI

Chroni systemy z interfejsem UEFI przed zagrożeniami, które atakują komputer jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego.

Exploit blocker

Niezawodnie chroni przed atakami za pomocą ukrytego złośliwego oprogramowania, w szczególności ekranu blokady trojanów i okupów. Broni przed atakami na przeglądarki internetowe, czytniki PDF i inne aplikacje, w tym oprogramowanie oparte na języku Java.

Skany w chmurze

Poprawia ochronę przed nieznanym wcześniej złośliwym oprogramowaniem poprzez dopasowanie wzorców zachowań do baz danych reputacji opartych na chmurze.

Najlepsza ochrona dla ciebie i twoich bliskich

Chroni cię przed nieautoryzowanym dostępem do twoich haseł. Twoje transakcje bankowe i finansowe pozostają również chronione przed złodziejami danych. Dzięki zintegrowanej kontroli rodzicielskiej, strony internetowe mogą być filtrowane w zależności od wieku. Korzystaj z innych przydatnych funkcji ochronnych!

Bezpieczne dane PREMIUM

Pozwala na szyfrowanie folderów i nośników wymiennych, takich jak pamięci USB Chroni przed kradzieżą danych w przypadku utraty klucza USB lub laptopa oraz umożliwia bezpieczną współpracę i wymianę danych.

Menadżer Haseł PREMIUM

Pomaga przechowywać i organizować hasła, automatycznie wypełniać formularze i generować bardzo silne, szyfrowane hasła dla większego bezpieczeństwa.

Osobisty firewall

Zapobiega dostępowi do systemu przez obce osoby, a tym samym niewłaściwemu wykorzystaniu danych.

Bezpieczna sieć domowa

Umożliwia sprawdzenie routera WLAN w domu, a także inteligentnych urządzeń w sieci pod kątem luk w zabezpieczeniach, takich jak przestarzałe oprogramowanie sprzętowe, oraz oferuje różne opcje rozwiązywania problemów. Funkcja ta pokazuje również wszystkie Urządzeniapodłączone do routera (smartfon, IoT itp.).

Bezpieczna bankowość i płatności online zoptymalizowany

Chroni Cię na stronach bankowości internetowej i oferuje więcej bezpieczeństwa dla Twoich transakcji finansowych. Szyfruje informacje przekazywane z klawiatury do przeglądarki i w ten sposób chroni przed szpiegami klawiatury, tzw. keyloggerami.

Ochrona kamer internetowych

Monitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do kamery internetowej Nieoczekiwane próby dostępu są zgłaszane użytkownikowi i mogą zostać natychmiast zablokowane.

Wykrywanie botnetu

Zapobiega wykorzystywaniu komputera przez przestępców do dystrybucji spamu, ataków na obce systemy lub innych nielegalnych działań.

Blokada rodzicielska

Pozwala na kategoryzowanie stron internetowych według wieku. Ustawienia można zabezpieczyć hasłem.

Idealna ochrona dla Twojego laptopa

Zgubiłeś swojego laptopa? Dzięki funkcji śledzenia GPS można znaleźć brakujące Urządzenie.

Lokalizacja urządzenia

Jak tylko Urządzeniezostanie oznaczone jako brakujące na my.eset.com, rozpoczyna się automatyczny monitoring. Korzystając z adresów IP i sieci WLAN znajdujących się w zasięgu, lokalizacja laptopa jest określana i wyświetlana na mapie, gdy tylko Urządzeniejest online.

Przegląd działalności komputerowej

Pozwala na automatyczne robienie zdjęć za pomocą wbudowanej kamery internetowej, zbieranie zrzutów ekranu z brakującego Urządzeniei zapisywanie wszystkich nowych zdjęć i zrzutów na swoim koncie na my.eset.com.

Optymalizacja antykradzieżowa

Pomaga zoptymalizować ustawienia antykradzieżowe i skonfigurować login użytkownika systemu Windows. ESET zawiera również wskazówki, jak udoskonalić ustawienia systemu kluczy, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Wykorzystaj pełną moc swojego komputera

Niskie obciążenie systemu zapewnia maksymalną wydajność i pozwala na płynne surfowanie, pracę i zabawę. Chcesz grać bez zakłóceń bez irytujących wiadomości? Nie ma problemu w trybie gracza!

Niskie obciążenie systemu

Zapewnia optymalną wydajność i przedłuża żywotność Twojego sprzętu. Pasuje do każdego środowiska systemowego i pozwala zaoszczędzić przepustowość łącza internetowego dzięki wykorzystaniu wyjątkowo małych pakietów aktualizacji.

Tryb Gamer

Podczas gier i uruchamiania pełnoekranowych aplikacji (filmy, zdjęcia, prezentacje) nie są wyświetlane żadne komunikaty ani nie są wykonywane czynności wymagające dużych zasobów.

Idealny na drogę

W trybie bateryjnym wszystkie zaplanowane skanowania, aktualizacje i wiadomości są odkładane na później. Więcej czasu komputerowego pozostaje na Twoje działania.

Instalacja. Gotowy!

Nawet po instalacji, ESET zapewnia najlepszą ochronę i daje pełny przegląd stanu bezpieczeństwa. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy kilka kliknięć, aby zainstalować produkt, rozszerzyć licencje i dokonać aktualizacji. Dla specjalnych wymagań dostępnych jest ponad 150 zaawansowanych ustawień.

Wszystko na pierwszy rzut oka

Wystarczy jedno kliknięcie, aby zapoznać się ze swoim statusem ochrony i podstawowymi narzędziami. W przypadku pojawienia się komunikatu ostrzegawczego, szybko i łatwo znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Ustawienia dla użytkowników urządzeń zasilających

Umożliwia wprowadzenie obszernych ustawień, takich jak maksymalna głębokość skanowania, czas skanowania i rozmiar archiwum.

Nieskomplikowana aktualizacja produktu

Uaktualnij swój produkt, gdy tylko nowe wersje będą dostępne, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo bez dodatkowych kosztów.

Kierownik ds. licencji

Utwórz darmowe konto w my.eset.com i śledź status swoich licencji i podłączonych Urządzenia. Łatwo przeglądaj, zarządzaj i organizuj swoje instalacje ESET za pośrednictwem portalu.

Raport bezpieczeństwa NOWOŚĆ

Zapewnia comiesięczny przegląd wykrytych zagrożeń, zablokowanych stron internetowych, przechwyconego spamu, zablokowanego dostępu do kamer internetowych i wiele innych.

 • Antywirus, Antispyware, Exploit Blocker, Anti-Phishing, Anti-Theft, Antispam, Personal Firewall, Removable Media Control, Parental Control itp.
 • PREMIUM: Menedżer haseł
 • PREMIUM: Szyfrowanie danych
 • NOWOŚĆ: Skaner UEFI
 • NOWOŚĆ: Kierownik ds. licencji
 • Zoptymalizowane: Bezpieczna sieć domowa

Wszystkie produkty ESET pracują wydajnie przy wyraźnie najmniejszym obciążeniu systemu i gwarantują bezproblemową pracę, zabawę i surfowanie. W trybie bateryjnym wszystkie zaplanowane skanowania, aktualizacje i wiadomości są odkładane na później. Więcej czasu komputerowego pozostaje na Twoje działania. Skanowanie wgłębne bezczynne: Skanowanie wgłębne może być wykonywane automatycznie, gdy komputer jest bezczynny (np. wygaszacz ekranu, blokada komputera). W ten sposób wykrywane są nieaktywne zagrożenia i zachowywana jest moc obliczeniowa. Pozwala na blokowanie połączeń przez Bluetooth, Firewire i porty szeregowe/ równoległe. Host-based protection against attacks (HIPS). Tworząc reguły dla rejestru, aktywnych procesów i programów, można bardziej precyzyjnie zoptymalizować zachowanie systemu.

Mocne strony dla silnej ochrony

Najbezpieczniejsza droga przez sieć: Dzięki firewallowi zakupy online i bankowość domowa pozostają bezpieczne nawet w publicznych sieciach WLAN. Złapany na gorącym uczynku: Anti-Phishing chroni Cię bezpiecznie przed fałszywymi lub manipulowanymi stronami internetowymi. Wszystko pod kontrolą dzięki Anti-Theft: Dzięki sprytnemu urządzeniu antykradzieżowemu możesz zlokalizować zaginiony laptop i wysłać wiadomość do wyszukiwarki.

 • Wielokrotnie nagradzana technologia. Szybko. Dokładnie.
 • Antywirus i oprogramowanie antywirusowe
 • Anti-Phising
 • Tryb Gracza
 • skaner mediów społecznościowych
 • Exploit Blocker
 • Advanced Memory Scanner
 • Sterowanie nośnikami wymiennymi
 • Skanowanie w chmurze
 • Szybsze pobieranie plików
 • Głębokie skanowanie w trybie bezczynności
 • Kontrola mediów
 • Ochrona przed atakami z wykorzystaniem hosta (HIPS)

Dane techniczne

Wersja Kontynuacja
Wersja językowa Polska
Rodzaj Bezpieczeństwo
Liczba stanowisk / jednostek 1
Czas trwania 2 lata
Licencja Dla małych firm • Do użytku domowego
Nośnik Do pobrania

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl