Akcesoria do przełączników

D-Link DXS-3600-EM-Stack 2-port 120G CXP Interface D-Link DXS-3600-EM-Stack 2-port 120G CXP Interface
Producent: D-Link
Cena: 1 986,00 zł (netto: 1 614,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC,
Producent: Extralink
Cena: 47,00 zł (netto: 38,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC,
Producent: Extralink
Cena: 44,00 zł (netto: 35,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR
Producent: Intel
Cena: 2 015,00 zł (netto: 1 638,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Intellinet MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDNOMODOWY 1310NM 545013 Intellinet MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDNOMODOWY 1310NM 545013
Producent: Intellinet
Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45 MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45
Producent: Mikrotik
Cena: 327,00 zł (netto: 265,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł Intel E10GSFPSR 903239 Moduł Intel E10GSFPSR 903239
Producent: Intel
Cena: 498,00 zł (netto: 404,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET  QSFP-40G-SR4 Moduł PLANET QSFP-40G-SR4
Producent: Planet
Cena: 560,00 zł (netto: 455,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET GPL-GSFP-C+ Moduł PLANET GPL-GSFP-C+
Producent: Planet
Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET GPL-GSFP-C++ Moduł PLANET GPL-GSFP-C++
Producent: Planet
Cena: 247,00 zł (netto: 200,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MFB-F60 Moduł PLANET MFB-F60
Producent: Planet
Cena: 171,00 zł (netto: 139,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MFB-TF20 Moduł PLANET MFB-TF20
Producent: Planet
Cena: 154,00 zł (netto: 125,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MFB-TFA40 Moduł PLANET MFB-TFA40
Producent: Planet
Cena: 213,00 zł (netto: 173,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MFB-TFB40 Moduł PLANET MFB-TFB40
Producent: Planet
Cena: 246,00 zł (netto: 200,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MFB-TSA Moduł PLANET MFB-TSA
Producent: Planet
Cena: 205,00 zł (netto: 166,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MFB-TSB Moduł PLANET MFB-TSB
Producent: Planet
Cena: 213,00 zł (netto: 173,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-LA40 Moduł PLANET MGB-LA40
Producent: Planet
Cena: 262,00 zł (netto: 213,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-LA80 Moduł PLANET MGB-LA80
Producent: Planet
Cena: 455,00 zł (netto: 369,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-LB40 Moduł PLANET MGB-LB40
Producent: Planet
Cena: 270,00 zł (netto: 219,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-LB80 Moduł PLANET MGB-LB80
Producent: Planet
Cena: 455,00 zł (netto: 369,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TGT Moduł PLANET MGB-TGT
Producent: Planet
Cena: 310,00 zł (netto: 252,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TL40 Moduł PLANET MGB-TL40
Producent: Planet
Cena: 157,00 zł (netto: 127,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TL80 Moduł PLANET MGB-TL80
Producent: Planet
Cena: 318,00 zł (netto: 258,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLA120 Moduł PLANET MGB-TLA120
Producent: Planet
Cena: 794,00 zł (netto: 645,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLA20 Moduł PLANET MGB-TLA20
Producent: Planet
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLA40 Moduł PLANET MGB-TLA40
Producent: Planet
Cena: 318,00 zł (netto: 258,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLA80 Moduł PLANET MGB-TLA80
Producent: Planet
Cena: 471,00 zł (netto: 382,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLB Moduł PLANET MGB-TLB
Producent: Planet
Cena: 214,00 zł (netto: 173,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLB40 Moduł PLANET MGB-TLB40
Producent: Planet
Cena: 326,00 zł (netto: 265,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLB80 Moduł PLANET MGB-TLB80
Producent: Planet
Cena: 471,00 zł (netto: 382,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TLX 1 Moduł PLANET MGB-TLX 1
Producent: Planet
Cena: 135,00 zł (netto: 109,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TSA Moduł PLANET MGB-TSA
Producent: Planet
Cena: 154,00 zł (netto: 125,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TSB Moduł PLANET MGB-TSB
Producent: Planet
Cena: 163,00 zł (netto: 132,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MGB-TSX2 Moduł PLANET MGB-TSX2
Producent: Planet
Cena: 131,00 zł (netto: 106,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MTB-LA10 Moduł PLANET MTB-LA10
Producent: Planet
Cena: 455,00 zł (netto: 369,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Moduł PLANET MTB-LA40 Moduł PLANET MTB-LA40
Producent: Planet
Cena: 640,00 zł (netto: 520,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl