• Synology Serwer NAS HD6500 60x0HDD 1x4210R 2x32GB 2x1GbE 2x10GbE 2xUSB3.2.1 4U 5Y

Symbol: HD6500
Brak towaru
87002.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Na zamówienie
Zostaw telefon

High Density HD6500

Skalowalny serwer pamięci masowej o dużej gęstości do obsługi aplikacji wymagającej wielu petabajtów pamięci.

Cała przestrzeń, jakiej potrzebujesz
Dzięki 60 kieszeniom w obudowie 4U do montażu w szafie serwerowej i obsłudze do 300 dysków po rozszerzeniu, Synology HD6500 to idealne rozwiązanie pamięci masowej o dużej gęstości dla zastosowań pamięci masowej na dużą skalę do przechowywania często i rzadko używanych danych, takich jak pełne kopie zapasowe systemu, postprodukcja wideo i duże wdrożenia monitoringu.

Stała wydajność przy pięciokrotnie większej wielkości
Model HD6500 został zaprojektowany z myślą o 5-krotnym skalowaniu pojemności dzięki czterem dodatkowym jednostkom rozszerzającym RX6022sas. Obsługa wielu ścieżek SAS zapewnia łącznie nawet dwukrotnie większą wydajność i zwiększoną nadmiarowość.

Zaprojektowane z myślą o wysokiej niezawodności
Serwer HD6500 jest tak skonstruowany, aby zapewnić dostęp do najważniejszych danych i usług, dzięki czemu firmy mogą dalej działać nawet w przypadku awarii.

Zarządzanie poza pasmem (OOB)
Uprość rozwiązywanie problemów, zdalnie zarządzając wyłączonymi urządzeniami i uzyskując dostęp do krytycznych logów za pomocą dedykowanego interfejsu.

Dwa źródła zasilania
Zmniejsz prawdopodobieństwo pogorszenia dostępności danych i usług przez przerwy w zasilaniu w pojedynczym kanale dystrybucji lub jednostce danych protokołu (PDU) dzięki nadmiarowemu zasilaczowi.

Architektura rozszerzenia o wysokiej niezawodności
Nadmiarowe łącza SAS zapobiegają wpływowi pojedynczych punktów awarii na inne jednostki rozszerzające, zapewniając większą dostępność danych i usług.

Zaawansowane opcje sieciowe
Model HD6500 obsługuje wiele różnych interfejsów sieciowych, protokołów i konfiguracji, niezależnie od tego, czy potrzebne jest szybkie przesyłanie sekwencyjne, obsługa jednoczesnych połączeń czy wysoka nadmiarowość sieci.

Wbudowana szybka łączność
Trzy porty Gigabit Ethernet i dwa porty 10GbE RJ-45 umożliwiają szybkie przesyłanie danych bezpośrednio po wyjęciu urządzenia z opakowania.

Łączenie i dopasowywanie portów sieciowych
W różnych konfiguracjach możesz dodać do 10 dodatkowych portów 10GbE SFP+/RJ-45, 25GbE SFP28 lub Fibre Channel2.

Przełączanie awaryjne i równoważenie obciążenia sieci
Łącz wiele interfejsów sieciowych przy użyciu funkcji Link Aggregation, aby umożliwić automatyczne przełączanie awaryjne i równoważenie obciążenia.

Skonsoliduj pamięć masową danych
Twórz kopie zapasowe, przechowuj wszystkie pliki w jednym miejscu lub centralnie steruj rozproszonymi wdrożeniami monitoringu.

Serwer wielu plików
W razie potrzeby możesz hostować i pobierać duże ilości plików z rozbudowanych archiwów. Zapewnij łatwy dostęp i skonfiguruj zaawansowaną synchronizację między witrynami.

Pakiet chmury prywatnej do udostępniania plików
Synology Drive to rozwiązanie w chmurze prywatnej do zarządzania i dostępu, które umożliwia zdalny dostęp do danych, synchronizację, przywracanie plików na żądanie oraz tworzenie kopii zapasowych za pomocą aplikacji stacjonarnych i mobilnych. Synchronizuj dane między różnymi platformami i urządzeniami oraz uzyskuj dostęp do plików organizacji za pośrednictwem aplikacji mobilnych, komputerów klienckich i interfejsu opartego na przeglądarce. Ustawiaj szczegółowe uprawnienia dostępu do plików i folderów oraz udostępniania. Zachowaj pełny przegląd aktywności plików i śledź zmiany ustawień udostępniania plików dzięki szczegółowym rejestrom w zaawansowanej konsoli administratora Synology Drive.

Synchronizacja między witrynami
Wykorzystuj udziały SMB lub NFS w celu zapewnienia efektywnego dostępu do plików firmowych za pośrednictwem sieci lokalnej lub sieci VPN. Zarządzaj uprawnieniami dostępu do danych za pomocą list kontroli dostępu (ACL) dzięki integracji usługi Active Directory/LDAP oraz chroń pliki przed ingerencją lub usunięciem za pomocą wbudowanej technologii migawek.

Pakiet chmury prywatnej do udostępniania plików
Synology Drive to rozwiązanie w chmurze prywatnej do zarządzania i dostępu, które umożliwia zdalny dostęp do danych, synchronizację, przywracanie plików na żądanie oraz tworzenie kopii zapasowych za pomocą aplikacji stacjonarnych i mobilnych. Synchronizuj dane między różnymi platformami i urządzeniami oraz uzyskuj dostęp do plików organizacji za pośrednictwem aplikacji mobilnych, komputerów klienckich i interfejsu opartego na przeglądarce. Ustawiaj szczegółowe uprawnienia dostępu do plików i folderów oraz udostępniania. Zachowaj pełny przegląd aktywności plików i śledź zmiany ustawień udostępniania plików dzięki szczegółowym rejestrom w zaawansowanej konsoli administratora Synology Drive. Więcej informacji

Synchronizacja między witrynami
Wykorzystuj udziały SMB lub NFS w celu zapewnienia efektywnego dostępu do plików firmowych za pośrednictwem sieci lokalnej lub sieci VPN. Zarządzaj uprawnieniami dostępu do danych za pomocą list kontroli dostępu (ACL) dzięki integracji usługi Active Directory/LDAP oraz chroń pliki przed ingerencją lub usunięciem za pomocą wbudowanej technologii migawek.

Prywatna chmura
Bezpiecznie synchronizuj pliki i foldery między witrynami

Upewnij się, że oddziały lub zespoły zawsze mają aktualne kopie najważniejszych dokumentów i danych dostępne lokalnie, synchronizując foldery jedno- lub dwukierunkowo za pomocą programu Synology Drive ShareSync. Pozwól systemom Synology aktualizować pliki w różnych lokalizacjach za każdym razem, gdy nastąpi zmiana, aby umożliwić sprawną współpracę wszystkich zainteresowanych stron.

Wydajna synchronizacja między lokalizacjami za pośrednictwem chmury
Bezpiecznie synchronizuj pliki i dane z dysku HD6500 na systemach Synology w różnych lokalizacjach lub biurach, a także w drugą stronę, korzystając z technologii chmury hybrydowej i funkcji Synology Hybrid Share. Synchronizuj duże zestawy danych z chmurą i korzystaj z dużej przepustowości naszych centrów danych, aby przesyłać żądane pliki do lokalnego serwera NAS wdrożonego w oddziałach, niezależnie od ich wielkości. Często używane pliki są przechowywane na lokalnym serwerze NAS w celu zapewnienia użytkownikom dostępu z szybkością sieci LAN. Można je również przypinać ręcznie, aby zapobiegać usunięciu z pamięci podręcznej.

Centralny serwer zapasowy
Chroń dużą liczbę komputerów, serwerów, systemów Synology i monitorów maszyn wirtualnych lub twórz kopie zapasowe serwerów za pomocą centralnego rozwiązania pamięci masowej.

Miejsce docelowe kopii zapasowej dla udziałów i jednostek LUN
Funkcja Hyper Backup umożliwia tworzenie kopii zapasowych plików, jednostek LUN, zainstalowanych aplikacji i konfiguracji systemu z dziesiątek lub setek serwerów Synology na dysku HD6500. Skonfiguruj regularne harmonogramy tworzenia kopii zapasowych, zwiększ bezpieczeństwo dzięki precyzyjnym uprawnieniom użytkownika i szyfrowaniu, zmniejsz rozmiary kopii zapasowych dzięki wbudowanej funkcji deduplikacji oraz elastycznie przywracaj dane dzięki obsłudze wielu wersji.

Funkcja Snapshot Replication3 umożliwia łatwe planowanie konfigurowalnego tworzenia kopii zapasowych dla folderów współdzielonych i jednostek LUN z RPO na poziomie zaledwie 5 minut i z możliwością przywrócenia danych w kilka sekund.

Tworzenie kopii zapasowych typu bare-metal dla serwera Synology NAS
Centralnie zarządzaj kopiami zapasowymi wszystkich serwerów Synology z poziomu jednej centralnej konsoli w modelu HD6500. Skorzystaj z wbudowanej technologii deduplikacji, aby zmniejszyć rozmiar kopii zapasowych oraz z obsługi wielu wersji, aby zapewnić elastyczność przywracania danych.

Tworzenie kopii zapasowych bare-metal dla komputerów, serwerów i maszyn wirtualnych
Bezpiecznie twórz kopie zapasowych klientów i serwerów systemu Windows, punktów końcowych systemu Linux, serwerów Synology oraz maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V na dysku HD6500 z funkcją Active Backup for Business. Koordynuj wszystkie zabezpieczenia danych za pomocą centralnej konsoli zarządzania i wybieraj między przywracaniem bare-metal lub na poziomie plików, a także wykorzystuj wbudowaną technologię deduplikacji, aby zmniejszyć rozmiary kopii zapasowych.

Ochrona SaaS dzięki lokalnym kopiom zapasowym
Chroń pełne konta Microsoft 365 i Google Workspace, zachowując w trybie offline pełne kopie najważniejszych informacji i konfiguracji dzięki funkcji Active Backup for Microsoft 365 i Active Backup for Google Workspace.

Główny magazyn danych dozorowych
Centralnie zarządzaj rozproszonymi wdrożeniami setek lokalnych serwerów nagrywających i tysięcy kamer IP.

Elastyczne skalowanie i rozbudowa
Podłącz maksymalnie 150 kamer IP5 spośród ponad 8 300 sprawdzonych modeli bezpośrednio do urządzenia HD6500 lub podłączaj setki innych urządzeń przez dodanie krańcowych serwerów nagrywających. Łatwe dodawanie pamięci masowej w miarę rozwoju wdrożeń.

Centralne zarządzanie i nagrywanie
Zarządzaj setkami serwerów nagrywających Synology NAS lub NVR z jednego hosta, przechowuj kopie wszystkich lub niektórych nagrań centralnie i monitoruj wszystkie strumienie z jednego interfejsu za pomocą aplikacji Surveillance Station Central Management Server.

Bezpieczna i prywatna pamięć wideo
Administratorzy mogą określić szczegółowe zasady dotyczące osób, które mogą sprawdzać transmisje na żywo lub przeglądać nagrania, a dzięki standardowemu w branży szyfrowaniu AES-256 nagrania mogą być chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Dostęp z dowolnego miejsca z wielu klientów
Oglądaj i analizuj transmisje na żywo lub nagrania z przeglądarek internetowych, klientów stacjonarnych lub aplikacji mobilnych.

Elastyczne skalowanie i rozbudowa
Podłącz maksymalnie 150 kamer IP5 spośród ponad 8 300 sprawdzonych modeli bezpośrednio do urządzenia HD6500 lub podłączaj setki innych urządzeń przez dodanie krańcowych serwerów nagrywających. Łatwe dodawanie pamięci masowej w miarę rozwoju wdrożeń.

Centralne zarządzanie i nagrywanie
Zarządzaj setkami serwerów nagrywających Synology NAS lub NVR z jednego hosta, przechowuj kopie wszystkich lub niektórych nagrań centralnie i monitoruj wszystkie strumienie z jednego interfejsu za pomocą aplikacji Surveillance Station Central Management Server.

Bezpieczna i prywatna pamięć wideo
Administratorzy mogą określić szczegółowe zasady dotyczące osób, które mogą sprawdzać transmisje na żywo lub przeglądać nagrania, a dzięki standardowemu w branży szyfrowaniu AES-256 nagrania mogą być chronione przed nieautoryzowanym dostępem.

Dostęp z dowolnego miejsca z wielu klientów
Oglądaj i analizuj transmisje na żywo lub nagrania z przeglądarek internetowych, klientów stacjonarnych lub aplikacji mobilnych.

Zbiorcze i zautomatyzowane wdrażanie kamer
Automatycznie lokalizuj kamery w określonym zakresie adresów IP lub konfiguruj urządzenia zbiorczo, importując arkusze kalkulacyjne lub wygodnie replikując ustawienia do nowych kamer.

Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe zdarzeń na mapach obejmujących wiele lokalizacji
Przeglądaj materiały filmowe bezpośrednio na mapach obejmujących wiele pięter lub lokalizacji, gdy zostaną wykryte zdarzenia we wdrożeniu dzięki integracji z Mapami Google i OpenStreetMap, aby łatwiej monitorować wdrożenia rozproszone po różnych lokalizacjach geograficznych.

Podwójne nagrywanie, lokalnie i w chmurze
Nagrania z każdej kamery można zapisywać jednocześnie na dwóch serwerach firmy Synology, co zapewnia dodatkową nadmiarowość i natychmiastowy dostęp - na przykład do mniejszego urządzenia krańcowego oraz większego centralnego serwera zarządzania. Przesyłaj strumieniowo transmisje bezpośrednio do chmury za pomocą C2 Surveillance, aby uzyskać szybki dostęp i wygodne udostępnianie, gdy tylko dowody będą potrzebne.

Opcje wykrywania zdarzeń i inteligentnej analizy
Dodaj obsługę algorytmów głębokiego uczenia i profili wykrywania, takich jak wykrywanie włamań, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, alerty o przeciążeniach i rozpoznawanie twarzy poprzez dołączenie do wdrożenia serwerów NVR z technologią głębokiego uczenia.

Więcej możliwości dzięki DiskStation Manager
Skorzystaj z zestawu rozwiązań z zakresu wydajności, zarządzania i zabezpieczeń dostępnych w opartym na sieci systemie operacyjnym Synology DSM.

Central Management System
Wygodnie zarządzaj flotą serwerów Synology NAS za pomocą centralnej konsoli.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo danych dzięki kompleksowym, wbudowanym narzędziom zabezpieczeń chroniącym urządzenia przed ewoluującymi zagrożeniami.

Synology High Availability
Bezproblemowe przełączanie serwerów w klastrze w przypadku awarii serwera w celu zminimalizowania jej wpływu na działanie aplikacji.

Ważne!
Do urządzenia pasują jedynie dedykowane dyski od Synology. Lista zgodności tutaj :

https://www.synology.com/pl-pl/compatibility?search_by=category&p=1&change_log_p=1

Informacje o produkcie
Procesor
 • Intel Xeon Silver 4210R
 • Liczba procesorów: 2
 • Architektura procesora: 64-bit
 • Częstotliwość procesora: 10-core 2.4 (podstawowy) / 3.2 (turbo) GHz
 • Mechanizm szyfrowania sprzętowego (AES-NI)
Wbudowana pamięć RAM 64 GB
Maks. wielkość pamięci 512 GB
Rodzaj pamięci DDR4
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 2
Liczba wolnych gniazd pamięci 14
Liczba wszystkich gniazd pamięci 16
Liczba zainstalowanych dysków tw. 2
Maks. liczba dysków 60
Typ dysku HDD
SSD
Format szerokości 2,5'' (SFF)
3,5'' (LFF)
Interfejs dysku SATA
SAS
Obsługa hot-swap dysków Tak
RAID Tak
Poziomy RAID 6
5
1
10 (1+0)
Pozostałe parametry dysku
 • Dyski systemowe: 2 dyski 2,5" SATA SSD (w zestawie)
 • Dyski pamięci: 60 dysków 3,5" SAS HDD (dyski nie wchodzą w skład zestawu)
Protokoły sieciowe
 • SMB
 • AFP
 • NFS
 • FTP
 • WebDAV
 • CalDAV
 • iSCSI
 • Telnet
 • SSH
 • SNMP i VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP)
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
 • Maksymalny rozmiar pojedynczego woluminu: 200 TB/1 PB (Peta Volume)
 • Maksymalna liczba migawek systemu: 65 536
 • Maksymalna liczba woluminów wewnętrznych: 256
 • Uprawnienia: Uprawnienia listy kontroli dostępu systemu Windows (ACL) i aplikacji
 • Usługi katalogowe: Łączy się z serwerami Windows AD/LDAP, umożliwiając użytkownikom domeny logowanie za pośrednictwem protokołów SMB/NFS/AFP/FTP/File Station przy użyciu istniejących poświadczeń
 • Wirtualizacja: VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer, OpenStack i Kubernetes
 • Bezpieczeństwo: Zapora, szyfrowanie folderu współdzielonego, szyfrowanie SMB, FTP przez SSL/TLS, SFTP, rsync przez SSH, automatyczne blokowanie logowania, obsługa Let's Encrypt i HTTPS (mechanizmy szyfrowania z możliwością konfiguracji)
 • Obsługiwane przeglądarki: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari 13 i nowsze oraz Safari (iOS 13.0 i nowsze) na urządzeniach iPad, Chrome (Android 11.0 i nowsze) na tabletach

Zarządzanie poza pasmem:

 • Włączanie/wyłączanie zasilania/ponowne uruchamianie
 • Dostęp do konsoli systemu

Funkcje udostępniania plików:

 • Maksymalna liczba kont użytkowników lokalnych: 16 000
 • Maksymalna liczba grup lokalnych: 512
 • Maksymalna liczba folderów współdzielonych: 512
 • Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń SMB/NFS/AFP/FTP: 6 000
Architektura sieci GigabitEthernet
Interfejs sieciowy 2 x 10Gbit/s 10GBase-T
2 x 10/100/1000 Mbit/s
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 (zarządzanie)
2 x USB 3.0
2 x Mini-SAS
1 x RS-232 (COM)
Liczba wentylatorów 4
Wentylator 8 cm
Obudowa Rack 4U
Gniazda rozszerzeń 2 x PCIe 3.0 x 8
2 x PCIe 3.0 x 16
Zasilanie
 • Zasilacz: 1600 W
 • Zasilacz nadmiarowy
 • Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym: 200V do 240V AC
 • Częstotliwość zasilania 50/60 Hz, Jednofazowy
 • Zużycie energii: 1025.2 W (dostęp) / 418 W (hibernacja dysków twardych)
 • British thermal unit: 3495.93 BTU/hr (dostęp) / 1425.38 BTU/hr (hibernacja dysków twardych)
 • Przywracanie zasilania
Akcesoria w zestawie
 • Jednostka główna
 • 2 x Synology 480GB SATA SSD
 • Rail Kit Sliding: RKS-03
 • Pakiet akcesoriów
 • 2 x Kabel zasilania
 • Przewodnik szybkiej instalacji
Waga 37.9 kg
Wymiary
 • 176 x 438 x 985 mm
 • 176 x 482 x 1020 mm (z uchwytami serwera)
Wymagania środowiskowe
 • Temperatura pracy: 0°C do 35°C (32°F do 95°F)
 • Temperatura przechowywania: -20°C do 60°C (-5°F do 140°F)
 • Wilgotność względna: 5% do 95% RH
Certyfikaty
 • FCC
 • CE
 • BSMI
 • VCCI
 • RCM
 • UKCA
 • EAC
 • CCC
 • KC
 • UL
 • RoHS
Pozostałe parametry

Natężenie dźwięku: 60.8 dB(A)

Ważne

Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub  aleksandra.zienkiewicz@ab.pl

image

Architektura sieci GigabitEthernet
Format szerokości 2,5'' (SFF), 3,5'' (LFF)
Gwarancja 60 mies.
Interfejs sieciowy 2 x 10/100/1000 Mbit/s, 2 x 10Gbit/s 10GBase-T
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 2
Liczba wentylatorów 4
Liczba wszystkich gniazd pamięci 16
Liczba zainstalowanych dysków tw. 2
Maks. liczba dysków 60
Maks. wielkość pamięci 512 GB
Obsługa hot-swap dysków Tak
Obudowa Rack 4U
Poziomy RAID 1, 10 (1+0), 5, 6
RAID Tak
Rodzaj pamięci DDR4
Typ dysku HDD, SSD
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Wbudowana pamięć RAM 64 GB
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie